Sazinies ar mums! - info@navitas.lv

Energoaudits

Energoaudits

Energoaudits – pārbaude, analīze par enerģijas plūsmu, tās saglabāšanu ēkā. Piemērotāko procesu pielietošana enerģijas zudumu samazināšanai apkārtējā vidē. Energoaudits ir pirmais solis, lai rastu iespējas kā samazināt enerģijas izmaksas. Energoaudita viens no galvenajiem uzdevumiem ir rast risinājumu kā lietderīgāk izmantot sev pieejamos enerģijas resursus. Mūsu sniegtajā pakalpojumā izsniegsim īpašu atskaiti, kurā tiks detalizēti aprakstīts cik tiks ietaupīta pieejamā enerģija realizējot attiecīgo energoefektivitātes pasākumus. Pakalpojuma nodrošināšanā tiek izmantotas instrumentālas iekārtas, nepieciešamības gadījumā, aptaujāti vietējie iedzīvotāji un ēkas apsaimniekotājs. Veicot energoauditu, papildus tiks ievākti nepieciešamie dati par enerģijas patēriņu ēkā.

Energoaudits tiek veikts saskaņā ar Latvijas Republikā pastāvošiem standartiem. Pakalpojumā piedāvājam detalizētus energoefektivitātes paaugstināšanas risinājumus individuāli katram klientam. Energoaudita izpildes laikā tiek analizēti dažādi apstākļi, kas ietekmē apskatāmās ēkas stāvokli, īpaša uzmanība tiek pievērta norobežojošām konstrukcijām.

Pakalpojumā ietilpst:
• Pilnīga ēkas apsekošana un iegūto datu analīze;
• Pēc iegūtajiem datiem tiek noteikta enerģijas plūsma ēkā, noteikts patērētās siltuma enerģijas apjoms un zudumi caur katru no ēkas norobežojošām konstrukcijām;
• Procedūrā nosakām ēkas siltumenerģijas un elektroenerģijas potenciālo samazinājumu, mājas tehniskā stāvokļa uzlabošanas iespējas.

Kontakti

Ja Jums ir nepieciešama papildus informācija – aizpildiet kontaktu formu un mēs ar Jums sazināsimies!

SIA “Navitas RP” kolektīvs

TEL.: +371 29856789

Sazinies ar mums

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Temats

Jūsu ziņa

PIEVIENOT FAILUS