Sazinies ar mums! - info@navitas.lv

Par uzņēmumu

Par Navitas RP

Vārds Navitas latīņu valodā nozīmē enerģija/spēks, kas ļoti precīzi raksturo mūsu uzņēmumu. SIA “Navitas RP” specializējas elektroapgādes, enerģētikas un inženierizpētes sektorā. Uzņēmuma pamatdarbība ir elektromontāža, tehnisko projektu izstrāde un profesionāla monitoringa pakalpojumu nodrošināšana. Pakalpojumu sniegšanā ir iesaistīti augsti kvalificēti speciālisti, kas pastāvīgi papildina savas zināšanas un prasmes, lai garantētu sniegto pakalpojumu kvalitāti un, no būvniecības un ekspluatācijas viedokļa, finansiāli izdevīgakos risinājumus. Projektu realizācijā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai sasniegtu labākos rezultātus. Jebkurš risinājums tiek izstrādāts balstoties uz stingriem profesionalitātes kritērijiem. Pret katru klientu tiek piekopta individuāla pieeja un godprātīga attieksme, lai pakalpojumi tiktu nodrošināti maksimāli augstā kvalitātē un ar precīzu darbu izpildes termiņu. SIA „Navitas RP” ir pieredze sadarbībā ar ārvalstu un vietējiem iekārtu ražotājiem, lai spētu nodrošināt klientiem mūsdienīgus un ilgspējīgi pielietojamus gala produktus. Pēc klienta vēlmēm projekta tehnisko dokumentāciju izstrādājam arī 3D formātā.
Mūsu galvenie klienti ir privātpersonas, juridiskas iestādes, arhitektūras biroji. Attīstam plašu sadarbību ar vadošajām būvniecības kompānijām, ceļu uzņēmumiem, Latvijas Valsts pašvaldībām, ārvalstu klientiem.

Misija

Strādāt ar ieinteresējušajiem klientiem, kuriem palīdzam rast ekonomiski izdevīgakos risinājumus elektroapgādes un enerģētikas jomā. Mūsu misija ir apmierināt klienta vēlmes un palielināt to konkurētspēju.

Vīzija

Atzīts Latvijā un ārvalstīs kā profesionāls, taisnīgs un uzticams uzņēmums. Vieta, kur klients var vienmēr rast ekonomiskākos un efektīvākos risinājumus sev radušajām problēmām. Rast cieņu pret saviem klientiem, konkurentiem un investoriem.

Vērtības

Izcilība

Izcilība – Darot savu darbu, tiecamies pēc augstākajiem profesionalitātes standartiem, lai sasniegtu mērķi – būt starptautiski atpazīstamam un atzītam uzņēmumam.

Drošība

Drošība – Tā ir neatņemama daļa no mūsu darba ikdienas. Turamies pie prakses, kas veicina drošības paaugstināšanos mūsu komandai, kad tiek veikta elektromontāža, tehnisko projektu izstrāde, monitoringa pakalpojumu nodrošināšana, un klientiem energoobjektu ekspluatācijā.

Klients ir galvenais

Klients ir galvenais – Klientu izvirzītais uzdevums ir mūsu prioritāte, viņu vēlmes – mūsu uzdevumus. Esam gatavi “noiet papildus kilomentrus”, lai sasniegtu nospraustos mērķus.

Rūpes par personālu, cieņa

Rūpes par personālu, cieņa – Mēs augstu vērtējam mūsu darbiniekus, klientus un rūpējamies par viņu labklājību. Mēs izturamies pret viņiem ar cieņu un godu. Personālam cenšamies nodrošināt atbilstošus darba apstākļus, lai viņi varētu pilnvērtīgi attīstīt savu karjeru, jo uzņēmuma pamatpakalpojumu – elektromontāža, tehnisko projektu izstrāde un monotoringa pakalpojumi – nodrošināšanā ir nepieciešama augsti kvalificētu darbinieku pieredze. Pret klientu izturamies ar cieņu un sapratni, lai mērķis tiktu sasniegts ātrāk.

Godīgums

Godīgums –  Mēs tiecamies pēc godīga sadarbības principa visās mūsu biznesa un darba attiecībās.

Komandas darbs

Komandas darbs – Ar lepnumu strādājam komandā, lai sasniegtu panākumus kopā.

Elektroapgādes objektu būvniecība un montāža

Veicam dažāda veida elektroapgādes objektu būvniecību, montāžu un remontdarbus. Sākot no privātmāju un publisko telpu elektroinstalācijām/vājstrāvu tīkliem līdz transformatora apakšstaciju un sadales punktu izbūvei.

Uzzināt vairāk

Elektroapgādes objektu projektēšana

Saskaņā ar A/S „Sadales tīkls” izdotajiem tehniskajiem noteikumiem un Latvijas Republikā pastāvošajiem normatīvajiem aktiem piedāvājam konsultācijas pirmsprojekta stadijā, tehnisko projektu izstrādi un saskaņošanu.

Uzzināt vairāk

Ēku vadības un automatizācijas sistēmas

Veicam dažādas sarežģītības ēku vadības un automatizācijas sistēmu ieviešanu. Sākumā veicam analīzi par ēkas nepieciešamo funkcionalitāti, tās tehnoloģisko uzbūvi un procesiem, kurus nepieciešams nodrošināt.

Uzzināt vairāk

Energoaudits

Veicam ēku energoauditu saskaņā ar Latvijas Republikā pastāvošiem standartiem un piedāvājam detalizētus energoefektivitātes paaugstināšanas risinājumus.

Uzzināt vairāk

Vēja monitoringa pakalpojumi

Pakalpojums sevī ietver visaptverošu klienta izvēlētās vietas analīzi, lai atspoguļotu tās precīzu vēja enerģijas potenciālu elektroenerģijas ražošanai, izmantojot vēja ģeneratorus.

Uzzināt vairāk

Ūdens monitoringa pakalpojumi

Pakalpojumā piedāvājam straumes ātruma mērījumus, ūdens plūsmas analīzi, izmantojot instrumentālo metodi ar akustiskā Doplera instrumenta Aquadopp Profilers palīdzību.

Uzzināt vairāk

Sazinies ar mums

Sazināties